fbpx

Elektroninės Parduotuvės

Svetainių tipai

Verslas internetinėje erdvėje jau seniai rado savo vietą ir vis plečiasi. Visai nenuostabu, kad daugelis įmonių, prekiaujančių įvairiais gaminiais, kuria galimybę vartotojams įsigyti jų produkciją internete.

Elektroninė parduotuvė lankoma, kai ji patraukli vartotojui. Aiškus išdėstymas, patogi navigacija ir gražus dizainas yra svarbiausi sėkmingos elektroninės parduotuvės kriterijai. Labai svarbu, kad vartotojas, apsilankęs internetinėje praduotuvėje be vargo rastų jam aktualiausius pasiūlymus ir nesunkiai galėtų juos užsakyti. Patogi prekių paieškos ir užsakymo galimybė yra tai, nuo ko priklauso internetinės parduotuvės sėkmė.

maweb responsive project
priekabos123 responsive project
rimtiestyla responsive project

Svetainės tikslas

Elektroninė parduotuvė vienareikšmiškai stiprina verslą. Įmonė, kurios svetainėje galima patogiai ir greitai įsigyti pageidaujamų produktų, yra vienu žingsniu priekyje, nei ta, kuri tokios galimybės neteikia.

Elektroninė parduotuvė skirta pristatyti parduodamą produkciją ir ją parduoti. Įprastai internetinėse parduotuvėse dominuoja produktų nuotraukos, aprašymai, charakteristikos, kartais video medžiaga, įdiegtos patogiai valdomos užsakymo bei atsiskaitymo sistemos.

 

www.maweb.lt elektroninių parduotuvių kūrimas – profesionaliai ir veiksmingai.