fbpx

Reprezentacinės Svetainės

Svetainių tipai

Reprezentacinė svetainė – tai originalaus, kliento poreikiams pritaikyto dizaino svetainė, reprezentuojanti įmonę, jos veiklą, įgyvedintus projektus ir kitą svarbią informaciją.

Reprezentacinės svetainės ne veltui vadinamos įmonių vizitinėmis kortelėmis. Svetainėse pateikiama vartotojams svarbiausia ir aktualiausia informacija.

Kokybiškai sukurta reprezentacinė svetainė traukia dėmesį savo išskirtiniu dizainu ir suteikia vartotojui galimybę lengvai ir patogiai naviguoti tinklapyje, rasti visą aktualiausią informaciją.

 

maweb responsive project
priekabos123 responsive project
rimtiestyla responsive project

Svetainės tikslas

Reprezentacinės svetainės tikslas – aiškiai ir originaliai pristatyti įmonę bei jos teikiamas paslaugas ar parduodamą produkciją. Kokybiškos reprezentacinės svetainės lemia didesnius vartotojų srautus ir atitinkamai sėkmingesnį verslą.

Dažniausiai reprezentacinės svetainės susideda iš kelių puslapių. Titulinis puslapis suteikia vartotojams naujausią / svarbiausią informaciją, puslapyje „Apie mus” pristatoma įmonė, puslapyje „Paslaugos” / „Produktai” išskiriamas ir aprašomas teikiamas servisas arba gaminiai. Kontaktų puslapyje nurodomi įmonės rekvizitai, dažnai ir žemėlapis, žymintis įmonės lokaciją.

 

www.maweb.lt reprezentacinių svetainių kūrimas – patogi navigacija ir išskirtinis dizainas.